Wkładki antyprzebiciowe do roweru

Armour

Tannus Armour to najlepsza ochrona opon i najlepsze osiągi na wszystkich poziomach i we wszystkich stylach jazdy.


Kochasz jeździć na rowerze, ale nienawidzisz niespodzianek? Tannus Armour zabezpieczy Cię przed złapaniem gumy, zwiększy Twoją przyczepność i poprawi komfort Twojej jazdy


Umiejscowiony między oponą a dętką Tannus Armour zapewnia 15 mm ochrony przed przebiciem na górze, a także 2 mm ochrony ściany bocznej przed ostrymi przedmiotami, cierniami i skałami. Armour zapewnia również całkowitą amortyzację wokół dętki, dzięki czemu, gdy opona kompresuje się podczas uderzenia, wokół dętki zawsze znajduje się warstwa ochronna.

Niezależnie od tego, czy jesteś rowerzystą miejskim, wolisz jazdę w terenie, off-road, trasy zjazdowe lub żwirowe, Tannus Armour zapewnia zwiększoną przyczepność i tłumienie drgań, zapewniając płynniejszą, wygodniejszą i przyjemniejszą jazdę.

Tannus rozwija technologię opon od 2003r. i jest marką numer 1 w dziedzinie technologii bezpowietrznych na świecie. Sercem Tannus jest opatentowana technologia Aither - wielokomórkowy związek piankowy, który tworzy strukturę Pancerza (Armour).
Przewodnik po rozmiarach Tannus Armour

Każdy rozmiar wkładki pasuje do różnego zakresu szerokości opon. W niektórych rozmiarach konieczne jest lekkie przycięcie brzegów wkładki, aby nie podwijała się podczas instalacji (na wkładkach zaznaczona jest linia do docięcia).Instrukcja montażu wkładek Tannus ArmourPoznaj powody, dla których Tannus Armour jest naszym ulubionym rowerowym produktem


Wkładki antyprzebiciowe Tannus Armour możesz kupić w VELOVE* (dystrybutor Tannus w Polsce): 

* jest to jedyne pewne źródło zakupu wkładek